Branş Derslerimizİngilizce

Okulumuzda haftanın her günü İngilizce Dersi verilmektedir.İngilizce programımızda; haftalık hedef kelimeler ve ifade biçimleri çocuklara ingilizce kitaplar, çalışma sayfaları, flash cardlar ve grup oyunlarıyla öğretilmektedir.İngilizce dersimizde amaç; çocuklara yabancı dili sevdirip, bu konuda aşinalık kazandırabilmektir.

Bale – Modern Dans

Okulumuzda bale ve dans derslerimiz haftada bir gün , bir saat bale öğretmenimiz tarafından verilmektedir.Bale eğitimi dışında, modern dans derslerimizde çeşitli ülkelerin geleneksel dansları öğretilmektedir.Bu çalışmalarımızla çocuklarımıza aktif olarak ritim duygusu ile hareket etmeyi ve duygularını beden dili ile ifade edebilmeyi öğretiyoruz. Yıl sonu gösterimizde çocuklarımız çalışmalarını sergileyerek, toplum karşısında aktivite yapabilme yeteneklerini göstermekte ve sosyalleşmenin en güzel örneklerini vermektedirler.

Halk Oyunları

Okulumuzda halk oyunları dersi haftada bir gün , bir saat halk oyunları öğretmenimiz tarafından verilmektedir.Halk oyunları dersimizde, ülkemizdeki çeşitli yörelerin geleneksel halk oyunları çocuklarımıza öğretilmektedir.Bu derslerle çocuklarımızın fiziksel gelişimlerine katkıda bulunurken, aynı zamanda onlara çeşitli yörelerin kültürlerini tanıtmaktayız.

Drama – Tiyatro

Drama insanların tasarımlarını eyleme dönüştürebileceği bir yoldur. İnsanın kendini tanımasını ve duygularını fark etmesini sağlar.Okulumuzda tiyatro öğretmenimiz tarafından haftada bir gün, bir saat tiyatro dersi verilmektedir.Yıl sonu gösterimizde çocuklarımız, sene içerisinde hazırlandıkları tiyatro oyunlarını veya skeçleri sergileyerek kendilerini ifade edebilmektedirler.